Narzędziownia wróć do usług

Oferujemy kompleksową obsługę od projektu elementu poprzez konstrukcję i wykonawstwo form wtryskowych, realizację i wdrożenie do produkcji wyrobów włącznie.

Dzięki realizacji wszystkich etapów w ramach jednej firmy jako producent form wtryskowych zapewniamy wyjątkowo szybką obsługę, pomoc w zakresie konstrukcji detali na etapie projektowania, rozszerzoną gwarancję na wykonane formy przy produkcji detali w naszej firmie, elastyczne formy finansowania produkcji form (np. rozliczenie w sprzedaży elementów). Nasza narzędziownia to wieloletnie doświadczenie pozwalające nie tylko na optymalizację konstrukcji formy tak żeby obniżyć jej koszty wytworzenia, ale przede wszystkim na obniżenie późniejszych kosztów produkcji elementów z jej użyciem co stanowi o istotnej przewadze konkurencyjnej naszych Klientów.

Jako wieloletni producent form wtryskowych projektujemy i wykonujemy formy dla wyrobów o wysokich wymaganiach jakościowych oraz złożonej budowie, a w tym gorąco kanałowe, wielogniazdowe, z wieloma suwakami, z powierzchniami polerowanymi, a także nieregularnymi kształtami i zamknięciami.

Na życzenie klienta produkcja form wtryskowych jest realizowana w oparciu o elementy znormalizowane
tak uznanych dostawców jak:

logos

Narzędziownia realizuje wykonawstwo modeli wyrobów, pomoc w ich konstrukcji, a także dobór elementów i materiałów. Zapewniamy także bieżące serwisowanie form powierzonych przez Klienta do realizacji usług wtrysku.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.