Produkty z tworzyw sztucznych

- od pomysłu do gotowego wyrobu.
Ponad 25 lat doświadczenia.
Przetwórstwo tworzyw - matryca
Przetwórstwo tworzyw - ikona

Przetwórstwo tworzyw

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Wtryskownia realizuje produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych o maksymalnej gramaturze 500 gramów. Realizujemy nasze usługi produkcyjne na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta lub wykonujemy go wspólnie po odpowiedniej konsultacji. Celem jest zawsze stworzenie takiego wariantu produktowego, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania i potrzeby Klienta. W ten sposób od blisko 30 lat zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów z tworzyw sztucznych dla naszych partnerów w biznesie.

Narzędziownia – produkcja na maszynach CNC
Narzędziownia - ikona

Narzędziownia

Projektowanie i produkcja form wtryskowych do tworzyw sztucznych i gumy oraz form rozdmuchowych o maksymalnych gabarytach w płycie podstawy 500×800 mm. Tym sposobem umożliwiamy naszym Klientom rozwój swojego portfolio produktowego i dopasowania go do oczekiwań konsumentów. Rozumiemy, jak istotne jest zapewnienie niezawodnych form wtryskowych do elementów z tworzyw sztucznych. Dlatego prace nad projektem rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb Klienta. To pozwala nam udostępniać dopasowane technologicznie i efektywne pod względem kosztowym formy wtryskowe.

 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku stworzyliśmy setki produktów z tworzyw sztucznych i gumy. Naszym Klientom oferujemy dwa rodzaje usług – projektowanie i produkcję gotowych elementów oraz tworzenie form wtryskowych do ich produkcji. W rezultacie zapewniamy to, co niezbędne w codziennej pracy, dbając o najwyższą jakość wyrobów.

Twoja firma potrzebuje nowych produktów z tworzyw sztucznych lub gumy? A może chcesz zwiększyć konkurencyjność swojego zakładu i potrzebujesz nowych form wtryskowych? Wspieramy rozwój Twojego biznesu! Oferujemy szybkie terminy realizacji i indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.