Holdery etui na karty i identyfikatory

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości holdery etui na karty i identyfikatory. Podobnie jak w przypadku pozostałych wyrobów naszej marki, oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujących maksymalną trwałość, bezpieczeństwo i niezawodność. Produkowane przez nas holdery doskonale sprawdzają się z różnego rodzaju zawieszkami takimi jak popularne smycze czy klipsy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu, jako producent jesteśmy w stanie w krótkim terminie wykonać dla Państwa etui na kartę, bądź identyfikator, w praktycznie każdej ilości oraz zgodnie z Państwa indywidualnymi wytycznymi. Szeroki wybór gotowych modeli umożliwia dopasowanie do różnej wielkości, grubości czy oczekiwanego położenia kart.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi poniżej produktami. Zachęcamy również do spojrzenia na nasze holdery, jako na potencjalną, atrakcyjną przestrzeń reklamową (możliwość wykonywania nadruków).

Jaką funkcję pełni etui na identyfikator?

Etui na identyfikator to produkt bardzo praktyczny i uniwersalny. Najczęściej jest wykorzystywany jako osłona na identyfikator, który jest bardzo ważnym elementem w miejscach pracy, szkołach, uczelniach i innych instytucjach publicznych.

Jeśli chodzi o jego konkretne funkcje, można przytoczyć ich co najmniej kilka. Przede wszystkim jego zadaniem jest ułatwienie użytkownikom noszenia karty identyfikacyjnej – z łatwością można go przypiąć za pomocą klipsa lub smyczy, dzięki czemu ryzyko zagubienia czy zniszczenia będzie minimalne przy jednoczesnej możliwości umieszczenia w różnych miejscach w zależności od preferencji użytkownika.

Wygodne noszenie identyfikatora to jednak nie wszystko.

Na tego typu kartach bardzo często umieszczone jest imię i nazwisko oraz zdjęcie, etui chroni przez wytarciem tych danych z karty. Etui ułatwia osobom trzecim łatwe rozpoznanie swojego rozmówcy, natomiast użytkownikom daje możliwość czytelniejszego reklamowania firmy lub organizacji, z którą są związani.

Jak zbudowane są holdery na karty lub identyfikatory?

Holder na kartę lub identyfikator to akcesorium, które może się przydać w wielu miejscach. Co ciekawe, pomimo tak dużej wszechstronności, holder jest zbudowany w dość prosty sposób. Do jego wykonania najczęściej wykorzystuje się wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które jest zazwyczaj przeźroczyste i pozwala na ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz innymi, niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Jeśli chodzi o samą konstrukcję holdera, składa się na nią kilka podstawowych elementów. Holder z przodu ma przezroczystą lub otwartą kieszeń, w której umieścić można kartę lub identyfikator. Zwykle jest on wyposażony w specjalne otwory do zamocowania smyczy lub klipsa, dzięki którym możliwe jest przypięcie go do ubrania, torby lub plecaka. Dodatkowo z reguły na tylnej ścianie posiada otwór ułatwiający uwolnienie karty z holdera.

W naszej ofercie znajdą Państwo wielofunkcyjne modele na jedną, dwie lub trzy karty, a także modele specjalizowane, np. do ochrony przed skimmingiem. Wszystkie z dostępnych u nas produktów wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu można być pewnym, że zostały właściwie dopasowane do danego wymiaru karty i posłużą przez długi czas.

Holdery – świetne przystosowane do smyczy i klipsów

Jako producent etui na identyfikatory oferujemy je w pełni przystosowane do noszenia na smyczy lub klipsach. Połączenie etui z akcesoriami to gwarancja jeszcze większej wygody użytkowników i znakomitej ochrony. Smycze do etui i klipsy do holderów można z łatwością przypiąć do części garderoby, lub zwyczajnie zawiesić na szyi, co zapewnia wygodne noszenie identyfikatora. Dzięki temu rozwiązaniu swój identyfikator będzie można mieć zawsze pod ręką, co przydaje się np. w miejscu pracy, gdy poszczególni pracownicy często przemieszczają się pomiędzy różnymi salami lub pokojami. Etui na identyfikatory wraz ze smyczą lub klipsem mogą się przydać także na różnego rodzaju eventach, imprezach i konferencjach.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.