Breloki reklamowe

Efektowne breloki reklamowe AZUN to doskonały wybór przy promocji firmy. Nasze produkty łączą atrakcyjną cenę z najwyższą jakością.

W naszej ofercie są zarówno popularne breloki akrylowe z wkładkami reklamowymi jak i breloki z żetonami do wózków marketowych. Oferujemy gotowe produkty reklamowe dzięki realizacji nadruków na wkładkach papierowych do breloków akrylowych jak również metodą tampodruku na brelokach z żetonami.

Jako producent oferujemy możliwość opracowania nowych modeli breloków reklamowych i innych artykułów reklamowych wraz z produkcją na zasadach OEM pod Państwa marką. Produkujemy również przywieszki tzw. identyfikatory do kluczy.

 

 

Breloki reklamowe znajdują zastosowanie w bardzo różnorodnych sytuacjach. Mogą być używane w wózkach sklepowych, bagażowych, ale także schowkach. Żeton pozwala zastąpić drobne monety, których często nie mamy w zasięgu ręki. Dzięki jego użyciu nie trzeba poszukiwać możliwości rozmienienia drobnych pieniędzy, co może być uciążliwe, kiedy w pobliżu nie ma żadnego punktu sprzedaży detalicznej. Takie produkty mogą także posłużyć do celów marketingowych.

Warto wręczyć brelok reklamowy klientowi, a na pewno zapamięta nazwę naszej firmy. To świetne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć świadomość marki dzięki zastosowaniu niekonwencjonalnych metod. Wyposaż się w breloki reklamowe, a zawsze będziesz mógł podarować taki gadżet swoim klientom i współpracownikom.

Dlaczego warto wyposażyć się w breloki reklamowe z plastiku?

Breloki reklamowe z plastiku są wytrzymałe i trwałe, co oznacza, że będą służyć jako nośnik reklamy przez długi czas. Warto podkreślić, że na takim breloku bardzo łatwo jest umieścić pożądaną informację promocyjną. Te przydatne akcesoria są bardzo praktyczne i użyteczne dla klientów. Bez problemu przypniesz je do kluczy, torby lub innego sprzętu, zwiększając widoczność i ekspozycję treści promocyjnej.

Warto podkreślić, że breloki reklamowe są również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala na rozreklamowanie swojej firmy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów, z którymi mogą się wiązać inne metody promocji. Za takie rozwiązanie zapłacisz bardzo niewiele. Breloki są także ergonomiczne i przyjemne w dotyku. Dlatego właśnie warto postawić dokładnie na ten rodzaj gadżetów promocyjnych.

Skuteczność i funkcjonalność takich produktów sprawia, że korzystamy z nich wyjątkowo chętnie, a nadrukowane na nich treści zapadają nam łatwo w pamięć.

Na co zwrócić uwagę, kupując brelok reklamowy?

Wybierając breloki reklamowe, trzeba mieć na uwadze jakość tworzywa, z którego zostały wykonane. Powinno cechować się dużą wytrzymałością. Odpowiedniej jakości surowcem do wykonania takiego akcesorium jest na przykład polistyren. Dobrze sprawdza się także akryl.

Spore znaczenie, biorąc pod uwagę wygodę korzystania, ma także średnica pola przeznaczonego na dwustronną wkładkę z napisem reklamowym bądź oznakowaniem kluczy, urządzeń lub innych przedmiotów. Powierzchnia walcowa została przygotowana jako miejsce do umieszczenia napisów reklamowych, czy trwałego zdobnictwa (naklejki, malowanie, grawerowanie). Nadruk na wkładce może zostać wykonany według indywidualnego projektu. Breloki wyposażone w szybkę ochronną dobrze ją zabezpieczają przed wytarciem lub zarysowaniem.

Nie bez znaczenia jest także łatwość montażu dostępnych na naszej stronie breloków. Możesz postawić na produkt,  który wygląda, jakby wewnątrz przemieszczał się płyn, dzięki znajdującym się w środku bąbelkom powietrza. Chociaż to rozwiązanie wydaje się ekstrawaganckie, dobrze się sprawdzi przy promocji różnorodnych produktów i usług.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.