Zawieszki do kluczy

Oferujemy ergonomiczne, wysokiej jakości zawieszki do kluczy z segmentu premium. Jasne, żywe kolory i ciekawy design to cechy wyróżniające nasze produkty na rynku. Wszystkie nasze zawieszki do kluczy to modele dwustronne wyposażone w komplet kartonowych wkładek opisowych i kółeczko do zamocowania kluczy. Wytrzymałość i łatwość montażu to kolejne cechy naszych identyfikatorów do kluczy dzięki którym zdobyły uznanie wśród wymagających odbiorców na europejskim rynku.

Jako polski producent z ponad 20 letnim doświadczeniem zapewniamy wysoką jakość produktów z krótkimi i stabilnymi terminami dostaw.

Będąc producentem oferujemy możliwość opracowania nowych modeli zawieszek do kluczy wraz z produkcją, w tym również na zasadach OEM pod Państwa marką. Jesteśmy również producentem breloków reklamowych.

Zawieszki do kluczy to rozwiązanie, które jest wykorzystywane w takich miejscach jak zakłady produkcyjne, biurowce, placówki edukacyjne, hotele, hostele, szpitale, przychodnie czy obiekty sportowe.

Za pomocą tych niewielkich akcesoriów z łatwością można oznaczyć każdy klucz, co ułatwi jego zidentyfikowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą plastikowych zawieszek z segmentu premium.

Zalety używania zawieszek do kluczy

Efektywna praca wymaga dobrej organizacji. Plastikowy brelok pozwala odróżnić od siebie nawet dużą liczbę kluczy. A te są potrzebne w wielu miejscach: od fabryk, przez hotele, aż po biura. W ofercie AZUN znajdziesz oznaczniki w wielu kolorach i kształtach. Dzięki tej różnorodności możesz dopasować breloczki do swoich potrzeb.

Oznaczenie kluczy pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wiele miejsc w zakładzie pracy musi być zamkniętych ze względów bezpieczeństwa i prywatności. Gdy jednak chcemy je otworzyć, zwłaszcza w pośpiechu, ostatnie czego chcemy, to długie przeszukiwanie pęku kluczy w celu znalezienia tego właściwego.

Proste, plastikowe zawieszki do kluczy całkowicie zmieniają tę sytuację. Niekiedy nawet nie trzeba patrzeć na umieszczoną w środku identyfikatora karteczkę z opisem – wystarczy sam kolor, aby wybrać odpowiedni klucz i otworzyć drzwi. Plastikowy brelok z opisem ułatwia wydawanie kluczy w masowo odwiedzanych obiektach, takich jak obiekty noclegowe czy turystyczne.

Zawieszki do kluczy AZUN powstają z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu pozostaną w dobrym stanie wizualnym przez wiele lat, mimo intensywnego użytkowania.

Jak opisać zawieszki na klucze?

Aby móc łatwiej odnaleźć w pęku kluczy ten właściwy, warto opisać każdy z nich. Do tego celu przeznaczona jest wkładka kartonowa, na której można zapisać np. numer pokoju czy nazwę pomieszczenia (np. „kotłownia”, „magazyn”). Na kartoniku można również napisać imię lub inicjały osoby, do której należą klucze.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się oznaczniki do kluczy premium. Wybierając identyfikator do kluczy, warto zwrócić uwagę, że produkty te występują w zróżnicowanych wariantach: Classic, Imprenta, Neo i Modern.

Każda opcja jest dostępna w wielu kolorach – podstawowych (m.in. żółtym, czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym) i innych na specjalne zamówienie. Zewnętrzna powierzchnia może być wykorzystana w celach reklamowych. Istnieje możliwość umieszczenia na niej np. logo firmy. Zawieszki do kluczy są sprzedawane w kartonach po 300 sztuk. Szczegółowe wymiary akcesoriów można znaleźć w opisach produktów.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą holderów na karty i identyfikatory, które również są niezwykle przydatne w każdej firmie.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.