Nie za miliony, lecz dla milionów

Wyroby z plastiku marki AZUN

Holdery etui na karty i identyfikatory

Produkujemy szeroką gamę etui na karty zbliżeniowe, plastikowe i identyfikatory. Nasze holdery – etui na kartę stanowią dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem zapewniając możliwość zawieszania na smyczach lub klipsach mocujących.

Akcesoria biurowe

Wysokiej jakości przyborniki / organizery na biurko i funkcjonalna półka na dokumenty to niezbędne wyposażenie każdego biura. Przyborniki biurkowe z firmowym logo mogą stanowić przydatny upominek reklamowy dla Twoich klientów.

Zawieszki i breloki do kluczy

Kolorowe, ergonomiczne i łatwe w montażu zawieszki do kluczy marki AZUN od lat cieszą się zainteresowaniem wymagających klientów. Breloki reklamowe naszej produkcji charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Pozostałe produkty

Uzupełnienie naszej oferty stanowią takie wyroby z plastiku jak tace barmańskie, serwetniki, grzebienie “anty pchły wszy” i pudełka na różnego rodzaju drobne elementy.

Już od ponad 25 lat produkujemy i konstruujemy wyroby z plastiku i gumy. Dzięki naszemu doświadczeniu realizujemy najtrudniejsze technicznie konstrukcje i przetwarzamy szerokie spektrum tworzyw sztucznych. Nasze produkty cechuje oryginalny design, żywe kolory i wysoka jakość wykonania.

Prowadzimy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych na formach powierzonych oraz własnych na zasadach OEM (pod Państwa marką). Nowoczesny park maszynowy i doświadczony zespół konstruktorów i specjalistów produkcji jest gwarancją wysokiej jakości realizowanych usług wtrysku.

Wyroby z plastiku na zamówienie

W szerokiej ofercie AZUN znajdą Państwo liczne wyroby z plastiku, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Nasze produkty cechują się również niezawodnością, trwałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Jako wieloletni producent wyrobów z tworzyw sztucznych zapewniamy realizację zamówień w krótkim czasie, zgodnie z umówionym harmonogramem. Trzymając się indywidualnych wytycznych, które zostały przekazane przez naszych klientów, tworzymy produkty spełniające wskazane potrzeby.

Produkty z tworzyw sztucznych

W AZUN zajmujemy się projektowaniem różnorodnych produktów z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Od lat jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji holderów – etui na karty i identyfikatory. Produkty te są znakomitym zabezpieczeniem m.in. dla kart zbliżeniowych. Etui można zawiesić na smyczy lub klipsach mocujących. Ponadto można wykorzystać je jako przestrzeń reklamową – oferujemy opcję nadruków wybranych przez klientów.

Produkujemy również praktyczne i estetyczne akcesoria biurowe, takie jak: przyborniki na wizytówki, półki i szuflady na dokumenty, organizery na biurko, pojemniki na karteczki czy pojemniki na długopisy. Proponowane wyroby z plastiku dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, rozmiarach i kształtach. Wyroby można opatrzyć logotypem firmy, wykorzystując je jako nośnik reklamy. Co ważne, jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych, oferujemy możliwość zaprojektowania nowych modeli akcesoriów biurowych, dopasowanych do Państwa potrzeb.

Producent wyrobów plastikowych

W naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości, ergonomiczne zawieszki do kluczy, wyposażone w komplet kartonowych wkładek opisowych i kółeczko do zamocowania kluczy. Są to modele o ciekawym designie, które występują w jasnych, żywych i atrakcyjnych kolorach. Zajmujemy się również produkcją akrylowych breloków reklamowych i breloków z żetonami do wózków marketowych. Zarówno zawieszki, jak i breloki to solidne akcesoria z segmentu premium. Specjalnie na Państwa życzenie możemy opracować całkowicie nowe i unikalne modele tych produktów, które będą dopasowane do Waszego biznesu.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką gamą pozostałych produktów dostępnych w naszym asortymencie. Proponujemy m.in. ergonomiczne i trwałe tace kelnerskie oraz serwetniki w różnych kolorach dedykowane dla branży gastronomicznej. Produkujemy także dwustronne grzebienie, służące do walki z pasożytami: pchłami i wszami. Kolejną grupą wyrobów  AZUN są pudełka, które znakomicie sprawdzają się jako organizery na drobne elementy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zamówienia produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. AZUN to gwarancja szybkiej realizacji projektów, terminowej dostawy oraz estetycznego i solidnego wykonania.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.