Przetwórstwo tworzyw

Usługi wtryskuusługi na wtryskarkach

Nasze bogate, już prawie 30 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych pozwala nam sprostać oczekiwaniom przy najbardziej złożonych zamówieniach.

Usługi wtrysku realizujemy zarówno w oparciu o formy wtryskowe powierzone przez klienta, jak i własne przygotowane w ramach usługi projektowania i produkcji form wtryskowych.
Świadczone przez nas usługi na wtryskarkach charakteryzują się jednym z najlepszych współczynników jakości do ceny na rynku. Usługi wtrysku AZUN to stabilny kolor wyrobów w całej serii produkcyjnej dzięki posiadanym przez nas urządzeniom peryferyjnym.
Wtryskownia zapewnia też pełną logistykę z konfekcjonowaniem, pakowaniem i organizacją transportu włącznie.
W ramach usługi na wtryskarkach obsługujemy klientów z różnych branż: elektronicznej, AGD, artykułów biurowych i reklamowych i wielu innych .

Stosując indywidualne podejście do potrzeb i wymagań klienta oferujemy krótkie terminy realizacji i elastyczność w działaniu umożliwiając realizację tzw. zamówień interwencyjnych (zmiany po stronie klienta w planowaniu produkcji, zakupów lub niespodziewane piki zamówieniowe).
Usługi wtrysku są realizowane w oparciu o szeroką gamę przetwarzanych tworzyw sztucznych.

Dzięki stałemu nadzorowi nad procesem i wyrobem nasza wtryskownia realizując usługi na wtryskarkach zapewnia wysoką jakość i terminowość dostaw w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz bogate doświadczenie operatorów i ustawiaczy.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.