Grzebienie

Dwustronne grzebienie do wyczesywania pcheł, wesz i gnid. Posiadają dwa rodzaje zębów dzięki czemu stanowią uniwersalne narzędzi do walki z pasożytami zarówno przy włosach krótkich i długich.

Produkowane w atrakcyjnych żywych kolorach, każdy zapakowany w osobny higieniczny woreczek. Posiadają powierzchnię gotową do umieszczenia grawerowanego logo i mogą stanowić atrakcyjny dodatek do wszelkiego rodzaju preparatów biobójczych. Grzebienie marki AZUN to atrakcyjne połączenie wysokiej jakości, ceny oraz krótkich terminów dostaw.

Jako producent grzebieni oferujemy możliwość opracowania nowych  modeli i ich produkcję pod Państwa marką.

Jaki grzebień do wyczesywania wszy?

W naszej ofercie można znaleźć kilka rodzajów grzebieni do wyczesywania wszy, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Jako producent grzebieni z plastiku zadbaliśmy o to, aby wszystkie z naszych rozwiązań umożliwiały dokładne czesanie bez szarpania za włosy czy sierść.

Zwróciliśmy uwagę zarówno na długość zębów grzebieni, jak i na odległość między nimi – dzięki temu przygotowaliśmy wysokiej jakości modele, które odznaczają się funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania.

W naszym asortymencie można znaleźć m.in. grzebienie dwustronne. To rozwiązanie, które sprawdzi się w razie problemów z owadami zagnieżdżającymi się we włosach. Można je wykorzystać zarówno do wyczesywania na sucho, jak i na mokro (do rozprowadzania preparatów pomagających w eliminacji wszy).

Każdy grzebień zapewnia wygodne użytkowanie. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą poradzić sobie nawet z intensywną, długotrwałą eksploatacją. Oferujemy trzy rodzaje grzebieni – każdy z nich ma inną budowę, dzięki czemu można dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb.

W ofercie AZUN dostępne są następujące grzebienie:

  1. Pico – dwustronny grzebień do wyczesywania wszy. Sprawdza się zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Jego niewielki rozmiar umożliwia wyczesywanie krótkich włosów z wielu ektopasożytów. Jest polecany do walki z wszami i pchłami u maluchów, na których nie można używać preparatów chemicznych.
  2. Mini – grzebień na wszy i gnidy o podobnym kształcie jak PICO, ale o nieco większym rozmiarze. Sprawdza się do wyczesywania pasożytów z krótkich i długich włosów. Zalecany w roli dodatku do środków chemicznych służących do walki z wszami i pchłami.
  3. Maxi – największy w ofercie grzebień do wyczesywania gnid, wyposażony w dodatkową rączkę, dzięki której można go trzymać tak, jak klasyczną szczotkę. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i wygodne wyczesywanie nawet bardzo długich włosów z należytą dokładnością. Świetnie sprawdzi się jako grzebień na pchły dla psa z długą sierścią.

 

Jak stosować grzebień na wszy?

Niezależnie od konkretnego zastosowania grzebieni na wszy i pchły, warto pamiętać o trzymaniu się kilku podstawowych zasad. Na początek włosy należy dokładnie rozczesać przy pomocy zwykłego grzebienia czy też szczotki. Następnie całość można nawilżyć odpowiednim preparatem (jeśli jest to możliwe), a potem podzielić na wąskie pasma.

Grzebień na pchły należy umieścić przy samej nasadzie i przeciągnąć aż do końca pasma. Co ważne, włosy w trakcie nie mogą wysunąć się z grzebienia! Po wykonaniu każdorazowego przeciągnięcia grzebienia użytkownik powinien dokładnie go wytrzeć, aby usunąć wszelkie pasożyty.

W naszej firmie mogą Państwo zamówić wytrzymałe grzebienie na pchły m.in. dla psa i kota, które sprawdzą się także jako wsparcie w walce z pasożytami u ludzi. Co więcej, każdy grzebień na pchły z naszej oferty może być zamówiony z trwałym grawerunkiem zawierającym logo marki lub hasło reklamowe.

Wystarczy jedynie powiadomić nas o treści, która ma znaleźć się na produkcie, a my zajmiemy się spersonalizowaniem partii dla konkretnej marki.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.