Etui antykradzieżowe model CP3

Numer produktu 155

Wyposażone w bloker fal radiowych etui antykradzieżowe typu CardProtector chroni przed nieautoryzowanym odczytem kart zbliżeniowych. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą pieniędzy i danych osobowych z kart płatniczych, paszportów, dowodów osobistych i innych obsługujących transmisję bezprzewodową (125 kHz jak i 13,56 MHz). Dzięki naszemu etui można uniknąć ryzyka, że dane umieszczone na kartach zbliżeniowych typu paypass wpadną w niepowołane ręce i zostaną użyte bez wiedzy i autoryzacji jej właściciela.

Etui zabezpieczające na karty zbliżeniowe CP3 posiada dwie niezależne komory – pierwsza służy do umieszczenia chronionej karty, a druga pozwala na włożenie papierowej wkładki o wymiarze 87 x 53 mm zawierającej reklamę lub informacje dla użytkownika. Jako producent zapewniamy możliwość produkcji modelu CP3 z indywidualnie zaprojektowaną wkładką reklamową przy zamówieniach już od 3.000 szt.

Zgodność z normą ISO/IEC 7810:2003 zapewnia dopasowanie do wszystkich kart w formacie ID-I. Opływowy kształt i mała grubość (tylko 4 mm) pozwala na wygodne umieszczenie etui
w portfelu lub kieszeni.

Oferujemy również etui antykradzieżowe model CP1 na dwie karty.

Kolory:
– naturalny
– inne transparentne na indywidualne zamówienie

Opakowanie:
– zbiorcze : karton po 160 szt.
– woreczek : po 32 szt.
– woreczków / karton 5

Dane logistyczne

Nazwa wyrobu Nr art. Kolor Minimum (szt.) Karton (szt.)
Etui antykradzieżowe CP3 155-00 Mleczny 960 160

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.